Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Łyczanka

Łyczanka, małopolskie

  • 850 000 zł
  • 5 612 m²
  • 151,46 zł/m²

Zdjęcie

Agata Michalec

Skontaktuj się

Działka Łyczanka

Łyczanka, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

850 000 zł

5 612 m²

151,46 zł/m²

Działka Łyczanka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

850 000 zł 5 612 m² 151,46 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (151,46 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: 5 612 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 80m; szerokość: 70m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nowak Estate, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NEO339221

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Poszukujesz terenu pod inwestycję deweloperską lub działki pod własny dom jednorodzinny?
Zapoznaj się z ofertą sprzedaży działki w Łyczance k/Krakowa.

Najważniejsze atuty:

duża działka o pow. 56 arów,
widokowa,
cicha i spokojna okolica.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w Łyczance (gmina Siepraw) w odległości 20 km na południe od Krakowa. (...)

Agent

Agata Michalec

500 327...

500 327 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 327...

500 327 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy